Başkan Kemaller, “İstanbul’a huzur gelecek” diyor

Belediye Başkanlığını AKP’den alan, Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi,  yazarımız Mustafa Dolu ile görüşmelerinde, “23 Hazirandan sonra İstanbul’da her şey çok güzel olacağı gibi, İstanbul’a huzur gelecek” dediler.

31 Mart seçimlerde büyük bir performans ve halkla bütünleşip, gece gündüz çalışarak seçimi aldıklarını belirttiler.

Her iki Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt ve Kemal Çebi, “seçimler sırasında vatandaşımıza ne söz verdiysek yapmaya ve yerine getirmeye başladık. Görevi devraldığımızdan itibaren hiç kimseye, ne olduğunu, görüşünü, kökenini sormadık. Çalışanlarımız ve ilçe halkımız da bunu gördü ve bir bütün olarak halkımıza en iyi hizmeti vermeye başladık. Ne dediysek daha fazlasını yapacağız” dediler.

https://yenisoluk.com/uploads/2019/06/IMG-20190521-WA0012

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Ekrem İmamoğlu’nun kazandığı seçimin iptal edilmesinin gerekçelerinin çok ta uygun olmadığını, iptali hak ve hukuka uygun olmadığını belirten Kemaller, yeniden kazanmak ve yollarına devam etmek için 31 Mart seçimlerinden daha yoğun çalıştıklarını açıkladılar.

https://yenisoluk.com/uploads/2019/06/IMG-20190529-WA0062

Kemal Başkanlar, “İlçelerimiz nüfus ve seçmen yoğunluğu bakımından İstanbul’un önde gelmektedir. Halkımız ve seçmenlerimiz seçilmiş Başkan Ekrem İmamoğlu’na haksızlık yapıldığının bilincindedir. Bu nedenle ilçelerimizde 31 Mart seçimlerinde aldığımız oydan daha fazlasını alacağımızdan eminiz. Böylece seçilmiş Başkanımızı yeniden seçilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz” dediler.

Önceki Haber

Olası İstanbul depremi için tarih verdi