Maliye Jannifer Lopez hayranlarına soracak mı?

Dünyaca ünlü şov sanatçısı Janifer Lopez, her gittiği yerde ve her konserinde sahnedeki kıvraklığı, arkasındaki ekibiyle sesini birleştirerek ününe ün katmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Rusya’da ki konserinden sonra Antalya’da bir otelde konser veren sanatçının konser biletleri kendisi gelmeden günler önce bitti.

İlginçtir yağma Hasan’ın böreği cinsinden ayakta 7 bin TL. locaların 50 avro olan biletleri adeta kapışıldı. Belki bilet bulamayanlar üzülmüşte olabilirler.

Burada dikkat çekmek istediği hususlar var.

Ülkemizde asgari ücreti 2 bin 20 lira. Jannifer Lopez’i ayakta iki saat seyretmenin bedeli 7 bin lira.

Benzinin pahalılığından, Çarşı- Pazar fiyatlarından, mutfak yangınından köylü ve çiftçinin yoksulluğundan bahsedilen ülkemizde işsizlik ve yoksulluk tavan yapmışken, Jannifer Lopez’in kalça sallamasını ayakta seyretmek için 7 bin lira verenlerin kim olduğunu merak ediyorum.

Sizler etmez misiniz?

Yetmedi.

50 yaşındaki Jannifer Lopez’in vücut kıvraklığı ve arkasındaki kadınlı erkekli gurubun seksi gösterilerinin ön planda olduğu şovu daha yakından ve daha net izlemek için bir locaya 50 bin Avro paramızla 310 bin tl verenlere ne demeli?

Onlar şimdi, “Dünyaca ünlü Jannifer Lopez’i yakından izledik. Çok da keyifliydi. 50 yaşındaki kadının bu performansı olağan üstüydü, falan filan” diyerek epey bir süre övünüp duracaklar.

Bu onların tercihidir.

Benim meselem bunca parayı verenlerin kim olduğudur.

Kim oldukları ve Maliye ile ilişkilerinin ne olduğudur.

Bir konsere bizim paramızla 310 bir TL vererek izleyenlerin gelirlerinin ne olduğu ve ne iş yaptıkları beni ilgilendirmektedir.

Bu gariban yoksul halkımın da büyük ilgisini çekmektedir.

Bu nedenle Maliye Bakanlığının bu kişileri takibe alıp almayacaklarını merak ediyorum.

Bu insanlar kimdir, havada bulup tavada yiyenler bir konsere 50 avro verenlerin vergisini merak ediyorum.

Bu nedenle Maliye Bakanlığı’nı göreve davet ediyorum.

Bu şahısların gelir ve giderleri, vergi verip vermedikleri incelenmeli ve cumhura açıklanmalıdır.

Bu insanlar bir konser için 7 bin lira ve loca için 310 bin TL ödediklerine göre, bu değirmenin suyunun nerden geldiğini sormayacak mı?

Burada Cumhurun başı olan Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a da görev düşeceğini sanıyor ve bu merakımızı gidermesi için Maliye Bakanımızı uyarması talebimi de Sn. Cumhurbaşkanına iletiyorum.

 

Önceki Haber

Yamanlar’da, kent ile köy kültürünü buluşuyor