AKP'li İSBAK müdürü, CHP'li vekilin kardeşiyle ortak çıktı!

Ataması kamuoyunda yankı yaratan İSBAK Genel Müdürü Bahaddin Yetkin'in CHP'li Tekin Bingöl'ün kardeşiyle ortak olduğu anlaşıldı.

İSBAK'a genel müdür olarak atanan ancak istifa ettiği duyurulduğu halde hala görevine devam eden AKP'li Bahaddin Yetkin'le ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.

https://yenisoluk.com/uploads/2019/08/bahaddin yüksel

Yetkin'in CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl'ün de ortak olduğu aile şirketinin kurucusu Sertaç Bingöl'le ortak olduğu öğrenildi.

İTO kayıtlarına göre Sertaç Bingöl ile Bahattin Yetkin, NOVELTY adlı Avcılar merkezli bir şirket kurmuş ve ihaleler almış.

Sertaç Bingöl, AKP'li Melih Gökçek'in belediye başkanlığı döneminde Ankara'nın giriş kapılarını da yapmasıyla gündeme gelmişti.

https://yenisoluk.com/uploads/2019/08/bingöl

https://yenisoluk.com/uploads/2019/08/ekrea

Güncelleme- 15-08-2019 / 13:33

Sorumlu yayıncılık gereği Yeni Soluk'tan açıklama:

Haberi yayınladığımızın ertesi günü Sertaç Bingöl'den bir açıklama geldi. Açıklama da; adı geçen kişi ile ortak olmadığını, şirketi tümüyle satın aldığını söyleyerek adı geçen kişi ile ortaklığının olmadığını satın alma tarihinin ise yerel seçimlerden çok önce olduğunu belirtti. Sorumlu yayıncılık gereği Sertaç Bingöl'ün yolladığı açıklamayı yayınlıyoruz...

Açıklamaya ulaşmak için alttaki linke tıklayınız...

Sertaç Bingöl'den açıklama: İş yapmadım...
Önceki Haber

Yapmadım demişti: Melih Gökçek, başkanlığının 2 yılını tatilde geçirmiş!