Manisa, AKP'li isimlerin karıştığı seks skandalını konuşuyor

Manisa AKP İlçe Teşkilatı ile Alaşehir Devlet Hastanesi'nde iş vaadiyle kandırılan kadınlarının nasıl seks kölesi yapıldığı D. B'nin sevgilisi A. B'ye yaptığı itirafla ortaya çıktı.

Turkiyehavadis.com'da yer alan habere göre, Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi'nde çalışan A B- AK Parti e. İlçe Başkanı Rıza Peker'in aşık olduğu D B ile birlikte yaşamaya başlayınca, Alaşehir Devlet Hastanesi'nin Personel Şefi Ayhan Ünal ile Bilgi -İşlemci Abdullah Akay tarafından öldürüsüye dövülür. 

A B'nin işten atılması için AK Parti İstanbul e. Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile Antalya Teşkilatı devre sokulur. AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur'a  D B bir mesaj atar ve A B'nin işten atılmasını durdurur.

H K DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU'NUN AKRABASI

D B'nin ayrıldığı eşi H K'nın Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun da akrabası olmasından dolayı, AK Parti Alaşehir İlçe Teşkilatı ile Devlet Hastanesi'nde terör estiren eski İlçe Başkanı Rıza Peker' in iş vaadiyle kadınlarla birlikte olan adamları Ayhan Ünal ile Abdullah Akay'ın sürdüğü baskılar ile hayatı kabusa dönen A B ceza evi'ne düşer ve çıktığında intihar'a kalkışır.

DYP döneminin 19.20 dönem milletvekili ve araştırmacı yazar Tevfik Diker'e son çare olarak başvuran A B mahkemeye sunduğu belgeler ve kayıtları teslim eder. D B  yaşanan bu olaylardan sonra, A B ile bir araya gelir ve 2014 yılında AK Parti Alaşehir İlçe Teşkilatında yaşadıklarını  bir anlatır...

D B ' AK Parti Alaşehir Teşkilatında sekreter olarak çalışmaya başladığımda o dönemin İlçe Başkanı Rıza Peker bana asılmaya başladı. eşim H K'dan ayrıldığımı söylemedim. Zeki Peker beni Belediye Meclis Üyesi adayı yapınca benim boşandığımı öğrendi. 

Bana sürekli mesajlar atıyordu. Benim tek hedefim vardı. Veternerlik mezunu olduğum mçin Tarım'da çalışmak istiyorum. Rıza Peker ile yatmayı kabul etmedim. Yatsaydım Tarım Müdürü olurdum. Daha sonra Alaşehir Devlet Hastanesi'ne bilgi İşlem'de çalışmaya başlayınca, İstanbul'dan gelen A B ile birlikte yaşamaya başladım.

AK Parti Alaşehir İlçe Teşkilatında parti çalışması falan yoktu. Tek şey vardı. İş için gelen kadınlarla iş bulmak vaadiyle birlikte olmaktı. Birgün ilçe sekreteri beni aradı, 'abla koş gel kadın burada bağırıyor. İşe koyacağız diye kadınla birlikte olmuşlar' dedi. Hemen İlçeye gttim. Kadıncağız bağırıyordu. 'Allah belanızı versin seni işe koyacağız diye beni s.......' diye kadıncağızı aldım. Sordum kim yaptı diye 'aşçı' dedi.

"BEN DUL KADINIM KİMİNLE YAŞARSAM YAŞAR YA DA BİRLİKTE OLURUM"

D B ile konuştum. Olayı doğruladı. Pislik bunlar, ben dul kadınım kiminle yaşarsam yaşar, ya da birlikte olurum. A B ile birlikte oldum. Eski İlçe Başkanı Rıza Peker bunu hazmedemedi. A B ile beni işten atmak için her yolu denediler.

İstanbul büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt abi aradı. (Uysal) Antalya teşkilatı aradı. 'Biz hal edeceğiz, Bakan beyde arar ama bu olay ilçe başkanıyla sizin aranızda , ilçe başkanı 'benim özel meselem var' diyor siz çözeceksiniz' dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur bizim arkamızda diye Alaşehir Devlet Hastanesi'ni sex yuvasına çeviren Ayhan Ünal ile Abdullah Akay'ın pislikleri ortaya dökülmesine rağmen, Başhekimin yaşanan olayları sessiz sedasız izleyip A B ile D B'ye para cezası vererek olayı örtbas etmesi ile tam anlamıyla rezalet!

İŞTE D B'NİN ANLATTIKLARI

D B yaşananlar olaylar üzerine, sevgilisi A B ile bir araya gelir ve herşeyi anlatır...

D B 'ben sana ne zaman kötülük yaptım' der. 

A B 'kankilerinde yanındaydı. Kankileri yazıyor buna Rıza Peker 'benim arkamda' diye...

D B 'Salak salak konuşma sen sinir oldun diye yazdım Sürekli bana 'bitti istemiyorum' diyorsun. 

Doğru düzgün bir adam olmayı düşünmüyormusun.  Sen ne zaman adam olacaksın. Ben sana ne zaman kötülük yaptım. 1,5 yıl oldu. Bu 1,5 yılda ben seni üzecek ne yaptım. Yalan söyledim. İbo şahit, senden habersiz partiye gittim (AK Parti) diye sen benim boğazıma sarıldın.  'sen beni boğazladın' dedin. Bende sana üçüncü sahıslara bakmadan oturup yolumuza bakalım dedim ben'.

A B 'Apo ne söyledi sana ( Abdullah Akay) D B' Aponun bana o gün dediği ne biliyormusun, ben o gün yemin ediyorum. Hacı abinin yanına geldim. Sonra Abdullah'ın yanına gittim. Abdullah bana 'sen bununla hala konuşuyormusun'dedi. Bende Abdullah'a sana ne dedim. Bunun üzerine 'ne yapıyorsan kendine yapıyorsun. Rıza Peker  seni işten çıkaracak' dedi.

Rıza beni neden çıkaracak dedim. Bunun üzerine Abdullah Akay bana Rıza  Peker ( AK Parti e. Alaşehir llçe Başkanı) seni farklı seviyor' dedi. Ben şimdi A B'yi arıcam ve benim yanımda bu işin bittiğini söyleyeceksin' dedi. 

Bende sen kim oluyorsun dedim.

Rıza başkan sonra benim odama geldi ve 'aramızdaki engeli kaldır akşam seni arıcam' dedi. Ben partiye 1,5 yıldır gitmiyorum. Abdullah Akay, beni Rıza Peker'e peşkeş çekmeye çalışıyor. 

Rıza Peker (AK Parti Alaşehir e. İlçe Başkanı) Bana mesaj attı. Ben okumadan sana gönderdim mesajları.

'PEKER'İN ALTINA YATSAYDIM MÜDÜR OLURDUM'

2014'te de attığı mesajlar var. Ben Veterernirlik okudum. Tek dileğim İlçe Tarım'da çalışmaktı.  Rıza Peker'in (AK Parti Alaşehir e. İlçe Başkanı) altına yatsaydım. İlçe Tarımda da her yerde çalışırdım. AK Parti'de sekreterlik yapmazdım. Bunların tek amaçı 'ben Rıza'ın dostu, metresi olayım. Amaçları bu, Ayhan Ünal'da bunları biliyor. 

Ayhan Ünal, ayrıldığım H K'nın kankisi, Bakan (Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu)  H K'nın akrabası diye menfaat ilişkileri var. Parti içinde çalışırken e. İlçe Başkanı Rıza'nın haledemediği bir iş olduğunda bana eski eşim H K'yı aratıyordu. 

Ben Ak Parti'de 3 yıl çalıştım. Rıza'ya 2 yıl boşandığımı söylemedim. Beni belediye meclis üyesi yaptılar. Boşandığımı öyle öğrendiler. Rıza beni çağırdı yanına 'sen boşandın mı' diye sordu. Bende boşandım dedim. 

AB ' Biz bu hallere niye düştük. Parti yüünden düşmedik mi? Sen olmasaydın bu adamla beni harcardı değil mi? Sen Murat Baybatur'u nasıl ikna ettin'.

"BENİ İŞE KOYUCAM DİYE S..Tİ"

D B ' Benim Murat Baybatur'a bir tek mesajım yetti. Seni hastaneden atmak için e. eşim H K'da uğraştı. İstanbul'dan belediye başkanı Mevlüt abi (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal)  ve Antalya'dan partiden beni aradılar.

 'biz çözeriz, bakanda arar, biz alttan çözmeye çalışıyoruz. Bu olay ilçe başkanında tıkanıyor, İlçe başkanı da 'benim onunla kişisel olayım' diyor. 

Bu iş Ayhan Ünal'da bitiyor. Ben Ayhan'a söyledim 'Diyelim ki; benim A B ile ilişkim var. sen beni uyarman lazımdı. Ben seni gezdiğin kadınlarla ilgili uyardım.

Sen utanmadan arkadaşının pezevenkliğini yapıyorsun beni arayıp  'Rıza'yı ara diye baskı yapıyorsun' Rıza ile birlikte olsaydım beni bu hastaneye müdür mü yapacaktın' dedim. Benim bunlarla ilişkim olsaydı, İlçe Tarım Müdürü olurdum. Ayhan Ünal bir kadını becerdi müdür yardımcısı yaptı.

Bunların hepsi aynı b.., kadının biri ilçeye geliyor. 'beni işe koyucam diye s......., Beni işe koymadılar. Mustafa İyigün (Aşcı) yapmış. AK Parti Alaşehir'de kazanmak için birşey yok. S..... için var. Geçtiğimiz gün ilçeye gittim. Kadınlar neredeyse Murat'ın kucağına oturacak' 

Önceki Haber

Suriye-Türkiye sınırında bombalı saldırı: 12 sivil öldü