Kimyasal hadım mı?

Aynen başlıkta okuduğunuz gibi, bazıları çocuk istismarı ve tecavüzlerine çözüm olarak kimyasal hadım iğnesinin yapılmasını meclise sunmaya hazırlanıyor.

Şimdi kiminiz doğru bir karar diyebilirsiniz ama bana göre saçmalığın dibi bu olay.

Düşünsenize bu iğneyi yetkililerin kullanması için öncelikle hasta ruhların birçok çocuğa tecavüz etmesini bekleyecekler, ceza olarak bu rezil insanlara bu iğneleri vurup hadım olmalarını sağlayacaklar yani iş işten çoktan geçmiş olacak, canı yanan çocuk, bu yaşadığı tramvayı ömrünün sonuna kadar yaşayacak kimyasal hadım iğnesinin de ben eminim ki bir panzehiri vardır.

Yani iyi halden dolayı serbest bırakılan zihniyetlere bu panzehiri kullanmayacakları ne malum?

Türkiye’de son günlerde yaşanan çocuk tecavüz ve cinayetlerinin asıl sebebine inmek varken, halkı eğitmek varken, kışkırtan el kadar çocuklara nefis uyandıran zihniyetleri susturmak varken, kimyasal hadım iğnesini çözüm gören zihniyete ne diyeceğimi inanın bilemedim.

Bence eski uygarlıklardaki gibi, bu sapıklar önceden belirlenip kökünden olayı kesip atmak lazım anlayan anladı artık.

Yoksa iğne yapıp duyularını öldürmek ve bu ırz düşmanlarını Türkiye’de beslemek bana göre o zihniyetlere ceza değil ödül olur.

Kimyasal hadım yerine bu tipleri Halkın eline vereceksin, bakın doğal yoldan nasıl hadım ediyorlar ve bu zihniyetle yaklaşan insanlara nasıl göz dağı veriyorlar.

Öyle kimyasallarla falan olmaz bu iş, onun için böyle çözümlerle Halkın gözünü boyamak yerine, bu ırz düşmanlarına farklı cezalar verip canlarını yakıp örnek teşkil etmeliler.

Türkiye’de yaşanan bu iğrençliklerin kimyasal ilaçlarla falan değil, eğitimli örnek insanların Türkiye’ye seslenmesiyle son bulabilir.

Yani fetvalar değil, çocukları işaret eden cinsel söylemler değil, akıllı bir şekilde toplumu toplum yapan olguların insanlara aktarılması lazım.

Sözün kelimelerin bittiği bir noktada kalemimin bile canı acıyarak yazamadığı bu konuları şiddetle kınıyor bu tür tecavüzlerin ve cinayetlerin Dünya üzerinde yok olmasını temenni ediyorum.

İnanın ne yazacağımı bilemediğim bir noktada yazıklar olsun canı cehenneme, sizin kimyasal hadım ilacınıza demek istiyorum.

Ayten Turan

Kalemin Gölgesi