Kadınlar sadece bacaktan ibaret değil

Böyle bir başlık atmak gerçekten bana eziyet ama bu başlık gibi kadınların sadece sütun gibi bacaktan, dik göğüslerden ibaret gibi gören zihniyetlerin var olduğu bir Dünya’da yaşıyoruz.

Kadın güzel olmalı bizim erkeklerimizde kadına yürümeli ki adamlıkları anlaşılsın, istisnalar kaide bozmaz. Maalesef ki olayımız bu…

Güzel kadına yürünür, sonrada kadın yüz vermezse o kadın gömülür.

Ya arkadaş, her kadın güzel gerçi bazı erkeklerin güzellik kavramı, kadın olması yeter anlamında ama emin olun hiçbir kadın erkeklere kendini beğendirmek için kendine bakmıyor. 

Nedenini bilmediğim bir şekilde kendilerine bakmadan, toplumun değerlerini göz ardı edip, her kadına yürümek ne?

Nasıl bir cesaretin içindesiniz, neyin kafasındasınız?

Sanki her kadın sizin tabiri caizse yürümenize cevap vermeli, bazı erkekler, parası varsa mevkii de varsa tamamdır, her kadını elde edebilir bir yaklaşımla, kendilerini dev aynasında görüyorlar.

İnanın yazarken benim midem bulanıyor bu konulara.

 Ülkemizde ki cinsel açlık olayı doymayan bir nefis aşkı sevgiyi hice sayan bir erkek profili var.

Aman yanlış anlamayın bana kızmayın, yüreğine kurban olduğum aşk, sevgi adamlarına sözüm yok ama işte öyle erkeği de bulmak her gecen gün zorlaşıyor, neredeyse nesilleri tükendi, vallahi öyle aşka, sevgiye, kadına, insana değer veren bir erkek görürseniz, Devlete haber verin de, korumaya alsınlar.

 O adamların çoğalmasını sağlasınlar.

Geçi Devlete verin dedim ama siyasetçilerimizi şöyle bir düşününce ve bazı erkek profilleri görünce öyle bir adamın direk kökünü kuruturlar diye düşünüyorum, vazgeçtim efendim, öyle bir adam bulursanız kimselere göstermeyin ve üreyebildiğiniz kadar üreyin.

Yani efendim anlayacağınız atalarımızın dediği gibi her kuşun eti yenmez, elbette ki gönlü olan kadın size cevabı verir ama her kadını bacaktan ibaret sanmayın ve kadınların Dünya’ya gelme sebepleri erkekmiş gibi davranmayın.

Kadınlarımız akıllı sevgiyi aşkı yaşamak isteyen ince bir ruha sahip, sizde o ince ruha hitap edebileceğinize güveniyorsanız kadına yaklaşın, yoksa mevkiin, altında son model araban o tür kadınların dikkatini bile çekmez.

Ha dürüst olayım, arabanız mevkiinizin de kıymetini bilen ve cüzdanınızı dikkate alan kadınlarda vardır ama o kadınlar, aşk kadını değil sizi iliğinize kadar kurutmayı planlayan, sonra size eyvallah diyen yatak arkadaşlarınız olabilir, onu da zaten benim güzel ülkemin erkekleri nerede bulacağını bilir.

Yani işin özü kadına insan gibi davranmayı bilin, yürekten sevin ve sevildiğinize, istendiğinize emin olduğunuz kadınlara yanaşın.

 Her yürek sevmez sizi seven yüreği bulun, bakın o zaman Dünya’nın en mutlu insanları siz olursunuz.

 Mutlu ettiğiniz kadın size bu Dünya’da Cenneti yaşatır.

Öyle etrafta hava atacağız diye, kendinizi harcamayın.

Ayten Turan

Kalemin Gölgesi

Önceki Haber

Reina katliamı davasında 19 tahliye 20 sanığın tutukluluğuna devam