Gönlü varmış

Haberler de belki okumuşsunuzdur, bir abi ve dayı kıza tecavüz ediyor aylarca. Bu tecavüz sürüyor, akabinde kız abisinden mi, yoksa dayısından mı? Belli olmayan bir çocuk Dünya’ya getiriyor, sonuç olaylar ortaya çıkınca abinin dediği akla zarar açıklama…

Bacımın gönlü vardı…

Benim şimdi burada iyi bir küfür edesim var ama inanın siz okurlara saygımdan yazamıyorum, bu söylemi de abi savunmada yapıyor hakimlerde bu şerefsizi dinliyor.

Akla zarar şeyler oluyor Türkiye’de bu tür hiçbir şekilde insanlığa sığmayan açıklamalar toplum olarak hepimizin ruh sağlığını bozdu, inanın insanlar bu tür iğrenç haberler yüzünden gazete bile okumaz haber dinlemez bir hale geldi.

Diğer bir açıklama…

 Neymiş efendim, kadın tecavüze uğradığı anda gözlerini kapayarak tecavüzü yaşıyorsa tecavüze uğrayan zevk alıyormuş (Yuh) Artık bu nasıl bir savunma arkadaş? Hele o tecavüzü yapan şerefsiz o an kadının gözünün kapalı olduğunu nasıl ispatlayabilir, ya da kadın burada nasıl bir savunma yapabilir? Yok gerçekten tedavi boyutunu da aştık, hep beraber kapatın insanlık defterini gidelim bu Dünya’dan.

Diğer bir olay…

16 Yaşında bir çocuk istismar ediliyor, oda yetmiyor, affınıza sığınarak yazıyorum, resmen pazarlanıyor ve defalarca kocaman adamlarla birlikte olsun diye zorlanıyor.

Ve bir gün bunlar ortaya çıkıyor, suçlular tutuklanıyor, savunma kızın 16 yaşında olduğu hiç anlaşılmıyordu, daha büyük gösteriyordu, kendi bizle olmak istedi gönlü vardı.

Ya şerefsizler bu çocuğa defalarca tecavüz edip sonra bu çocuğa nasıl göz korkusu verdinizde bu çocuk sessiz kaldı? Hadi efendim biriniz anlamadı bu çocukla aylarca yan yana olan akraba müsveddeleri çocuğun yaşını bilmiyor muydu?

Bir tane daha gönlü varmış vakası…

Çocuk 9 yaşında amcası bu çocukla oynama bahanesiyle çocuğa cinsel istismar yapıyor çocuk anlamıyor farkında değil bu olay daha da sürüyor tabi amca çocukla cinsel ilişkiye girince çocuğun canı yanıyor çocuk amca bu oyunu sevmedim canım acıyor diyor, amca daha acımayacak zevk alacaksın diyor ve bu çocuk kendi farkına varana kadar bu devam ediyor, sonra bu olay ortaya çıkınca amcanın savunması…

(Oda zevk alıyor gibi davranıyordu)

 Tabi bu olay ortaya çıktığında kız 14 yaşında, yani bu çocuğunda 9 Yaşından bu yana gönlü varmış ve bu savunmayı söyleyen şerefsiz söylüyor da, dinleyenler nasıl sinelerine çekerek savunma diye adlandırıyor anlamak zor.

İnanın o kadar çok örnek verebilirim ki tahmin edemezsiniz ama yazarken bütün kemiklerim sızladı insanlığın artık nasıl bir savunması olur bilemedim.

Gönlü var demek nasıl vahim bir yaklaşımdır, nasıl bir iğrençlik derecesidir? Ben kestiremiyorum bırakın çocuğu, nikahlı EŞİNİZE bile gönlü olmadan dokunmak günah, insanlık dışı, yasada tecavüzken el kadar çocuklara gönlü var demek, neyin aklıdır anlamak zor.

Sanırım Dünya’da bir kıyamet kopacaksa zamanı yaklaştı insanın insanlıktan çıkıp ne olduğu belli olmayan mahluklara döndüğü şu zamanda artık bu yaşananların başka bir açıklaması olmadığını düşünüyorum.

(Dikkat ederseniz birileri gibi hayvan demiyorum çünkü insanın insana yaptığını hayvanlar yapmaz) 

Ya toplum bu cinsel sapkınlıklarını tedavi ettirecek ya da kendi deyimleriyle o gönlü var dediklerinin ahlarında yok olacaklar.

 Ne olur artık kendinize gelin şu güzelim Dünya’yı çocuklarımıza zehir etmeyin.

İnanın bu şeyi gerçekten gönlü olanlarla yaparsanız daha mutlu olursunuz. Gerçi el kadar çocuklara gönlü var diyenden, el kadar çocukların masum vücudundan haz alandan nasıl akıllı bir yaklaşım beklenebilir ki?

Türkiye’de hepimizin gönlü sizin gibi şerefsizlerin yok olmasından ibarettin.

Hepimizin gönlünce yok olun lütfen.

İnsanlık adına çekin elinizi masum vücutlardan YOK OLUN

İnsanca kalın…

 

Ayten Turan

Kalemin Gölgesi