Dile gelmeyen en büyük sektör!

Dünyanın her ülkesin de seks ticareti yapılır, bunu da hepimiz biliriz.  Türkiye’de de bu böyle… Bazı egoları olan erkekler ben hayatım da seks için asla para vermedim, kadınlar benim peşimde koşar, dese de… Aslında birçok Türk erkeği ilk deneyimlerini bu tür yerlerde yapar.

Hiç düşündünüz mü, neden erkekler kadınlarla seks yapmak için para öder?

İstisnalar hariç, neden kadınlar cinselliği ticarete dökmüş?

Önce Türkiye’den başlayalım Türkiye’de kadınımız da erkeğimiz de tabularla büyüyoruz, erkekler bu konuda biraz daha rahat olsalar da hep kurallar içinde büyütülüyoruz seks konuşulmaması gereken ayıp bir şey, ananelerimiz var,  tabularımız var, hele da kız çocuklarımız için yasaklarla dolu bir ülkedeyiz.

Netice de Müslüman bir ülkedeyiz, tabularımızın olması normal, diğer taraf dan da bazı gerçekler var, cinsellik de insanoğlu için ekmek gibi, su gibi gerekli, ne kadar konuşmaktan kaçsak ta herkesin için de cinselliği yaşadığı bir dünyası var.

Kadınlar cinsel isteklerine dur demeyi biliyor…

Evet, olayda burada başlıyor, kadınlar cinsel isteklerine dur demesini biliyor ama erkekler öyle değil, erkeklerin bedenleriyle kadınların bedenleri farklı çalışıyor, erkekler hormonları nedeniyle cinselliğe kadınlardan daha çok düşünüyor ve daha çok ihtiyaç duyuyor.

Kadınlar gibi duygusal bakmıyor tam tersine erkek vücutlarının verdiği fonksiyonla etkiye tepki veriyor ve bir şekilde kendilerini rahatlatma gereği duyuyor ve vücutlarının esiri oluyorlar.

Bu suç değil… Erkeklerin bu ihtiyaçları da ister istemez yeni bir ticaret kapısı açıyor, yani alıcısı hazır bir sektör oluşuyor, geriye o sektör de çalışacak beden işçileri yani kadınlar gerekiyor.

Hiçbir ülkede hiçbir kadın bu mesleği isteyerek seçmemiştir, ilk dönemlerde de şimdi ki dönemde de bu işe zorlanan ve bu hayatı seçmek zorunda bırakılan kadınlar var, diğer taraf dan da bu işi resmi şekilde yapan meslek edinen devlete vergisini veren kadınlar var.

Toplumumuz da bu tür işlere kötü yaklaşılsa da maalesef ki bu tür yerler hala revaçta ve Türkiye’ de en çok vergi veren sektörler için de.

Bir başka şekil de bazı kadınlar bunu meslek olarak yapmıyor ama erkeklerin bu zaafından faydalanarak erkekleri gayet güzel sömürüyorlar, bu da kadınları suçu değil… Erkekler de bu oyuna rahatlıkla geliyorlar, al gülüm ver gülüm meselesi alan da memnun satanda demek ne kadar kaba bir yaklaşım olsa da doğru da bu.

Başta sorduğumuz sorunun cevabı aslın da çok kısa…

CEVAP:

1. Erkeklerin hormonları bu konu da suçlu…

2. Erkeklerin yetiştirilme şekli suçlu, erkektir her şeyi yapar modu mesela.

3. Erkeklerin beyinlerinin artık hormonal mi, yoksa beyinde ki eksiklikleri mi? Sadece bel altı düşünmeleri.  Bunu sürekli bedelsiz karşılamak zor olduğu için paranın gücüyle yaşamak istemeleri.

Aslın da en güzel cinselliği yaşamak erkek için de, kadın içinde duygularıyla sevdiğiyle yaşanan ilişkidir.

Sadece cinsellik değil, kadın olsun erkek olsun, hayatın her alanın da mutlu yaşamayı yakalamak sonun da ister istemez hayat da yakaladığınız bu mutluluğu cinsellikte de yakalayabiliyorsunuz.

Ayten Turan

Kalemin Gölgesi