Çukur dizisinde tepki çeken sahne

Çukur’un dün akşam ekrana gelen 17. bölümünde diziye yeni dahil olan Komser Emrah’ın kendisini durduran trafik polisine haritadan yer seçmesi izleyicinin tepkisini çekti.

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’un dün akşam ekrana gelen 17. bölümünde Sena’nın ağabeyi Komiser Emrah rolüyle genç oyuncu Alperen Duymaz katıldı. Bodrum Masalı dizisinde Ateş rolüyle tanınan Alperen Duymaz’ın canlandırdığı Komser Emrah rolü, sosyal medyada tepki topladı.

VARTOLU’NUN UYUŞTURUCU ÇİFTLİĞİNİ HAVAYA UÇURDU

Diziye hızlı bir giriş yapan Komser Emrah, Vartolu’nun uyuşturucu ürettiği çiftliği tek başına basarak havaya uçurdu. Son sahnelerde ise Çukur’a baskın düzenleyen Komser Emrah, yılların kabadayısı, Çukur’un babası İdris Koçovalı da dahil onlarca kişiyi gözaltına aldığı bölümde, halkın aklıyla dalga geçen, dudak uçuklatan 10 Rambo gücüne ulaşmış bir ademoğlunu izleyici şaşkınlıkla izledi.

HARİTA AÇARAK YER SEÇMESİNİ İSTEDİ

Çukur’un yeni  kahramanı Emrah Amir’in tepki çeken sahnesi ise trafik polisini azarladığı anlar oldu. Kullandığı araçla tehlikeli hareketler yapan ve makas atan Komiser Emrah’ı trafik polisi ceza yazmak için durdurdu. Ancak buna çok sinirlenen özgüven patlaması yaşayan Komiser Emrah, harita açarak polis memuruna kendisini Kars Digor’a göndereceğini söyleyerek azarlaması ise, izleyicide “bu adam kendini içişleri bakanı mı sanıyor” düşüncesine yol açtı.

Yeni Soluk

Köşe İsmi

Önceki Haber

Acı tesadüf! Yalçın Menteş, rol arkadaşı Mehmet Ali Erbil'in doğum gününde hayatını kaybetti