CHP Mehmet Ali Paşa Komitesinden hasta ziyaretleri

İzmit’te çalışmalarıyla sık sık gündeme gelen CHP Mehmet Ali Paşa Mahallesi (MAP) Komitesi, vefa duygusunun ne kadar önemli olduğunu gerçekleştirdiği ziyaretlerle gösterdi

CHP Mehmet Ali Paşa Mahalle (MAP) Komitesi çalışmalarına devam ediyor. CHP İlçe Kadın Kolları Yöneticisi Gülçin Günay, CHP İzmit ilçe yöneticisi Dalistan Filiz, mahalle temsilcileri Erkan Bayhan, İsmail Korkut ve beraberindeki komite üyesi Seda Oral ve Bekir Çelik, Konak Hastanesi’nde ameliyat olan ilçe delegesi Şenol Tonyalı’yı evinde ziyaret etti. Daha sonra Kocaeli Devlet Hastanesi’nde tedavi olan parti üyesi Abbas Balabaner ile Ali İşbilen’i odasında ziyaret edip geçmiş olsun dileklerini iletti.

İNSANİ BİR BORÇ OLARAK GÖRÜYORUZ
Bu ziyaretler kapsamında diğer hasta ve yakınlarıyla da sohbet edip, sağlık durumları hakkında bilgi alan mahalle komitesi ve beraberindekiler bu ziyaretler sonucunda olumlu tepkiler aldıklarını, bu ziyaretlere periyodik olarak devam edeceklerini söyledi. Komite üyeleri yaptıkları açıklamada “Mahalle halkımızla sadece iyi günlerimizde değil kötü zamanlarımızda da birlik beraberlik içinde olabilmeyi insani bir borç olarak görüyoruz ve bu ziyaretler bizleri de çok mutlu ediyor. Bu yöndeki çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Yeni Soluk

Köşe İsmi

Önceki Haber

Hürriyet’ten evleri yanan aileye geçmiş olsun ziyareti