Canpolat saldırıya uğrayan Büyükçekmece’deki CHP çadırını ziyaret etti

CHP Parti Meclisi (PM)eski üyesi ve İstanbul önceki dönem İl Başkanı Cemal Canpolat kısa süre önce saldırıya uğrayan CHP Büyükçekmece seçim çadırında partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı.

CHP İstanbul eski İl Başkanı Cemal Canpolat 06 Haziran 2019 Perşembe günü Büyükçekmece sahilinde kimliği belirlenemeyen bir grup tarafından saldırıya uğrayan CHP Büyükçekmece Seçim Çadırına uğrayarak burada partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Ramazan Bayramının 3.ncü günü geldiği Büyükçekmece sahilinde CHP İlçe Başkanı Hüseyin Remzi Gökbulak, CHP Büyükçekmece Kadın Kolları Başkanı ve Kadın Kolları Yöneticileri, CHP Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Coşkun Tanış ve çok sayıda partili tarafından karşılanan CHP İstanbul önceki dönem İl Başkanı Cemal Canpolat burada yaptığı açıklamada yapılan saldırıyı kınadı ve bu tip saldırıların 23 Haziran İBB seçimlerinde CHP kadrolarının şevkini kıramayacağını belirtti. Canpolat, heyecanımızı, şevkimizi hiç kimse kıramayacaktır. Mart'ın sonu bahar dedik ve kazandık. Haksız bir iptal ile karşı karşıya kaldık. Bu da bizi yıldırmadı. Şimdi diyoruz ki "Her şey çok güzel olacak" ifadesini kullandı.

https://yenisoluk.com/uploads/2019/06/cemal

Geldiği Büyükçekmece Seçim Çadırında bir süre partililer ve vatandaşlarla ile bayramlaşan daha sonra uğradığı çay bahçesinde vatandaşların bayramlarını kutlayan Cemal Canpolat’a çok sayıda partili eşlik etti.

Önceki Haber

CHP ‘uzlaşı kurultayı'na hazırlanıyor