Akşener'den Bahçeli'nin birleşelim teklifine kahkahalı yanıt

Milliyetçi Hareket Genel Başkanı Devlet Bahçeli kişisel Twitter hesabından açıklamalarda bulunup İYİ Parti ile birleşelim teklifi yapmıştı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bu teklife kahkahayla yanıt verdi.

İyi Parti'nin yapacağı kurultayı hatırlatan Bahçeli, "3-4 Ağustos 2019 tarihinde İYİ Parti’nin 4. Olağanüstü Kurultayı yapılacaktır. Çağrım şudur: Fiziken orada, fikren aramızda bulunan dava arkadaşlarımın müştereken karar alıp Milliyetçi Hareket Partisi’ne dönüşün tarihi sorumluluğunu yerine getirmeleri halisane ve samimi beklentimdir. Buluşma yerimiz zillet değil millettir. Kucaklaşma zamanı gelmiştir. İYİ Parti’nin Olağanüstü Kurultay’ında MHP’yle bütünleşme ve birleşme hamlesi Türkiye’nin gücüne güç katacak, yarım asırlık davamızı birlik ve dirlik içinde geleceğe taşıyacaktır" açıklamasını yapmıştı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bu teklife kahkahayla yanıt verdi.

Akşener, kişisel Twitter hesabı üzerinden geçmişte kaydedilmiş bir kahkaha videosunu paylaşırken, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ise Bahçeli'nin sözlerini alıntılayarak "Yine ne dedin bu arkadaşa?" sorusunu sordu.

Önceki Haber

Yapmadım demişti: Melih Gökçek, başkanlığının 2 yılını tatilde geçirmiş!