• Yeni Soluk
  • Yeni Soluk

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Beylikdüzü Belediyesince yapılan, İstanbul’un en yeşil ve en büyük kent içi parklarından biri olan Yaşam Vadisi’nin ilk etabının açılışını yaptı.

1 milyon metrekare büyüklüğü ile İstanbul’un en yeşil ve en büyük kent içi parklarından biri olan Yaşam Vadisi’nin ilk etabının 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda açılışını gerçekleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yaşam Vadisi’nin her noktasını heyet ile gezerek, “İstanbullu nefes almak istiyorsa CHP’li belediyelerin olduğu ilçelere gider. Parkınız hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Parkın açılışına; CHP Genel Başkanı Kema l Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra;  Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi;   Genel  Başkan Yardımcısı; Seyit torun, PM  Üyesi; Canan Kaftancıoğlu, CHP İstanbul İl başkanı  Cemal Canpolat,  İstanbul Milletvekilleri; Engin Altay,  Gürsel Tekin, Zeynel Emre, Eren Erdem, Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar,  Çatalca Belediye Başkanı Cem kara, Belediye Meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.Yeni Soluk
YUKARI
Assign a menu in the Left Menu options.