• Yeni Soluk
  • Yeni Soluk

Ayten Turan

Kalemin Gölgesi

aytenturan@yenisoluk.com

Arkadaş resmi nikâhımı bile müftü kıyacaksa bir kadın olarak benim tüm yasal haklarım elimden alınacaksa, doğmaya doğarız da öldürün lan bizi, zaten bizim dinimizde sevişmekte yok ne işe yararız dimi?

Üreyin kendi kendinize.

Bak iyi fikir aslında biz kadınlar toptan yok olalım ne güzel olur.

Erkekler öncelikle kendi kendilerine laf atarlar sonra birbirlerinin giyimlerini eleştirirler, arada birbirlerine tecavüz ederler. Ha çocuk doğurmak mı? Burada devreye İsviçre bilim adamları girer hemen, bir yapay Rahim elde ederler kendi spermleriyle üresinler, oda oldu bitti üreyin kendi kendinize.

Vallaha hiç kusura bakmayın alabildiğimce kaba olmaya karar verdim, yok öyle kibar yazamam bugün. Dolmuşum arkadaş, ne öyle kadını neredeyse toprağa gömüp taşlayasınız var.

Tüh dilimi eşek arısı soksun, eşeğin kulağına karpuz çekirdeği kaçırdım ya, adamların aklına gelmeyen şeyi akıllarına soktum, aha yarın Kadıköy meydanında, bir kadın gömer kafasını da açıkta bırakıp taşlar bunlar.

Sebepte mini etek giydi derler, derlem mi? Derler.

Ne oldu böyle bize?

Neredeyse kadına kirpit suyu dökecek, hepsini kökten yok edeceksiniz sanki Dünya üzerinden kadınlar kalkarsa günahlar azalır siz erkekler öbür Dünya’ya günahsız gidersiniz, ha doğruya öbür Dünya’da hurilere kendinizi hazırlamanız lazım bu Dünya’da günah işlememeniz lazım.

Ya arkadaş kafayı yedireceksiniz günaha sokuyorsunuz len beni tövbe tövbe…

Kadının her hareketinde rahatsız olan bazı erkeklerin toptan tedavi olması gerekli vallaha bu hastalar yüzünden sağlıklı erkek familyası kadınlara hasret kalarak ölecekler.

Şimdi o sağlıklı erkek familyasına anlatamazsınız da bizde sevişmek yok, kadına ihtiyacımız yok deseniz de anlamaz onlar, adamlar sağlıklı düşünüyor bu seferde o sağlıklı erkekler bunalıma girip toplu intiharlar olur, vallaha kafam karıştı ne yapsak bilemedim iki tarafı da … değnek işte anladınız en iyisi komple erkek soyuna format atalım sonra onları hep beraber eğitelim ne dersiniz?

Bak biz kadınız, akıllıyız, çalışkanız diyelim bizim size sizinde bize ihtiyacınız var diyelim, giyimimize karışmayın değil, karışamazsınız diyelim, laf atma şiddet kelimelerini kafalarına hiç sokmayalım, bak sevişmek Dünya üzerinde en güzel eylem, bunu karşılıklı yaşamak daha güzel deyip tecavüz olayını hiç değinip kafalarını karıştırmayalım.

Vallaha şu an çevremizdeki olanları düzeltmekten daha mantıklı geldi son fikrim. Ne diyeceğimi şaşmış, içimden bir sürü küfür geçmiş durumda, kendimi sakinleştirmeye çalışırken bu yazıyı kaleme alırken buldum ya kendimi, çıkan yazıda aha bu oldu.

Sağlıklı düşünen erkek familyasından özür diler onlardan daha çok üretmek adına sağlıklı erkeklerden. Üremeniz dileğiyle yazımı bitiriyorum yoksa daha kötü şeyler yazabilirim düşüncesinde kendi kendilerine üremek isteyen erkekleri de özgür bırakıyorum.

Bizde demokrasi var, isteyen istediğini yapabilir.

 

Yeni Soluk
YUKARI