• Yeni Soluk
 • Yeni Soluk

En ağır kanser vakalarına umut olduğu iddia edilen Alman doktor kendisini de ısıtarak yendi.

Alman doktor Robert Gorter, 1976 yılında tıp fakültesini yeni bitirdiği günlerde kansere yakalandı. Kendisine aşama 4 testiküler kanser tanısı kondu. Hocalarının dediğine göre üç aylık ömrü vardı. Ama o buna inanmadı. Kemoterapi ve radyoterapi gibi geleneksel tedavi yöntemlerine de inanmıyordu. Bir doktor olarak ateşin bağışıklık sistemini güçlendiren bir etkisi olduğunu biliyordu. Zira o sebepten hastalanınca ateşimiz yükselmiyor muydu? Kararını verdi. Ateşini bilinçli olarak yükselterek ve bağışıklık sistemini kamçılamasıyla bilinen ökse otu ekstresini kendi kanına şırınga ederek bir tedavi uygulayacaktı. Umutsuzluk nedir bilmemesi ve pozitif düşünme yöntemlerinin de katkısıyla kanseri bir yıldan az bir sürede yendi. Sonra hayatını bu tekniği bütün kanser hastalarına uygulamaya adadı. Yaklaşık 30 yıldır, kurucusu olduğu Köln Tıp Merkezi’nde ateş yani hipertermi tedavisiyle, en ağır kanser vakalarına umut olan Dr. Gorter ile tedavi yönteminin ayrıntılarını konuştuk.

Bulduğunuz bu tedavi yönteminin mantığı neye dayanıyor?

Tıbben şunu biliyoruz ki, vücut ateşlenmeye başladığında bağışıklık savunma ordusunun tümü faal hale geçer. Hafif bir ateş dahi vücutta aktif bir şekilde dolaşan bağışıklık hücresi sayısını iki katına çıkartır.

Ama biz tam tersine ateşlenmeyi kötü olarak biliyoruz ve hep ateşimizi düşürmeye çalışırız hastalandığımızda…

Tam tersidir gerçek. Yeni doğan bir çocuk hayatının ilk yılında ortalama yedi viral enfeksiyon geçirir ve çocukluğu süresince de ateşlenmeye sebep olan diğer hastalıklara yakalanır. Bu ateş evreleri, onu gelecekte karşılaşacağı kanser gibi hastalıklardan koruyacak olan bağışıklık sisteminin gelişimini başlatır.

Öyleyse kanser hastalarının sağlıklı insanlara kıyasla bir ateşlenme problemi mi oluyor genellikle?

Kansere yakalanan hastaların ateşlenemediklerini görürüz. Son birkaç yıldır sık sık üşüdüklerini, el ve ayaklarının buz kestiğini söylerler.

Kanser hastaları teşhisten önce başka ne tür belirtiler gösteriyorlar?

Kanser hastaları genelde hiç hastalanmadıklarını dile getirirler. Bu hastaların iç sıcaklıkları sağlıklı insanlarınkinden ortalama 0.5 derece daha düşüktür. Hastalar kısa boğaz ağrıları çekebildiklerini, soğuk algınlığı yaşayabildiklerini ancak buna hiçbir zaman ateşin eşlik etmediğini söylerler. Ayrıca ateşlenecek bile olsalar hemen aspirin, tylenol ya da antibiyotik kullanırlar. Bu ilaçlar da ateşi baskılayarak, ateşlenme sisteminin kalıcı olarak bozulmasına yol açar.

Normal iç ısımız ne olmalı ve kanser hastalarında bu nasıldır?

Tüm kanser hastalarında iç sıcaklık 36.4 derecedir ki bu sağlıklı insanlarınkinden 0.5 derece daha düşüktür.

38.8 DERECENİN SIRRI

Peki merkezinizde nasıl bir tedavi uyguluyorsunuz?

Vücut ısısı 38.5 dereceye ulaşınca, bağışıklık sistemi alarm durumuna geçer. Bu sıcaklıkta, kandaki bağışıklık kimyasalları altı saatte iki katına çıkar. Kanser hastalarındaki bağışıklık sistemini tekrar harekete geçirmek için, tüm beden hipertermisi uyguluyoruz. Yani tüm bedeni 39 hatta bazı durumlarda 40 dereceye kadar ısıtıyoruz. Kanserli bölgeye lokal sıcak uygulaması da uyguluyoruz ki bu da 42 derecelik ısı ile yapılıyor. Bu durumda kanser hücreleri öldüğü gibi etraflarındaki sağlıklı hücreler hiçbir zarar görmezler. Isıtmayı infrared lambalarla yapıyoruz. Bugüne kadar yapılan araştırmalar kanser hücrelerinin 38.8 derecede ölmeye başladıklarını ve 42 derecede neredeyse tüm kanser hücrelerinin yok edildiğini göstermiştir.

Gençliğinizde siz nasıl ısıtmıştınız bedeninizi?

Ben haftada iki gün 42 derecelik sıcak suyun bulunduğu bir küvete giriyordum. “Sadece ateş yaratarak tüm hastalıkları tedavi edebilirdim” demiş Yunan doktor Parmenides milattan önce 500’lerde… Ateş ve sıcak terapisi antik çağlardan beri bilinir. Romalıların sıcak sülfür banyoları, Fin hamamları, Avrupa ve Amerika SPA uygulamaları, Japon jakuzileri, Kızılderili terleme çadırları ve dünya çapındaki terapi amaçlı kullanılan sıcak su kaynakları bunun bir göstergesidir. Isıtma haricinde kanıma ökse otu ekstresi şırınga ediyordum ki bu bitki bağışıklık sistemini güçlendiren çok önemli bir bitkidir. Günümüzde de Almanya, İsviçre, Avusturya ve Orta Avrupa’daki kanser hastalarının yaklaşık yüzde 70’i ökse otunu kullanır.

YAN ETKİSİ YOK

Peki kemoterapi ya da radyoterapi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Belki farkında değiliz ama hepimizin kanında daima kanser hücreleri dolaşıyor ve bağışıklık sisteminiz sürekli olarak onları yakalayıp öldürüyor. Kemoterapi ve radyoterapi ise bağışıklık sistemini güçsüz bırakıyor ve hastayı bitkinleştirip daha da hasta ediyor. Benim yöntemim yan etkisiz bir tedavi yöntemi ve diğer tedavi yöntemleriyle bir arada kullanılabilir.

Bir de aşılama yöntemi kullanıyorsunuz hastanenizde, o nedir?

Evet, hastanın kanından bağışıklık sistemini harekete geçirme özelliği olan dendritik hücreleri alıp çoğaltarak geri enjekte ediyoruz.

Ateşlenmek kanseri nasıl yeniyor, biraz da mantığını anlatır mısınız?

Kanser hücresinin bağışıklık sisteminden saklanmak yani kendisini perdelemek, dolayısıyla da yakalanmaktan kurtulmak gibi bir becerisi de vardır. Tüm beden ateş terapisi ve lokal hipertermi bu perdeleme mekanizmasını engeller. Sıcaklıktaki her bir derecelik artış, laktik asit üretimini kanser hücresinin boğulmasına yetecek kadar arttırır. Kanser hücreleri tüm enerjilerini ortaya koyarak kendilerini bekleyen ölümle savaşmayı deneyecekler, dolayısıyla da kaçıp kurtulma mekanizmasını indireceklerdir. Kanser hücreleri kaçış mekanizmalarını indirdiklerinde, çıplak kanser hücrelerini artık çok daha kolay gören dendritik hücreler tarafından rahatça saptanırlar ve bağışıklık sistemi ajanlarınca öldürülürler.

UYKU DÜZENİNE DİKKAT

Kanserin sizce en önemli nedeni nedir?

Pek çok neden bir araya geliyor ancak bence vücut ritmi çok önemli. Kanser hastaları son birkaç yıldır düzenli uyku uyuyamadıklarını söylerler. Hemşire veya fabrika işçisi gibi vardiyalı çalışanlar ya da sık sık uzun mesafe uçup saat farkını yaşayanlar veya düzensiz uyku alışkanlıklarına sahip olanların kanser oranları daha yüksektir. Örneğin kadın havayolu çalışanlarında nüfusun geri kalanına kıyasla iki katı daha fazla meme kanseri vakasına rastlanır. Tabii bu kuzey-güney uçuşlarında değil, saat farkının yaşandığı doğu-batı uçuşlarında geçerlidir.

Dr. Robert Gorter İletişim Bilgileri

Web sitesi: http://robert-gorter.info/

Mail adresi: info@gorter-model.org“Tıp dünyası şokta: O doktor kanseri kendisini ısıtarak yendi” için 48 Yorum

 1. M.İnal Kolburan dediki : Cevapla

  Vücudu ısıtan metodların içinde Türk hamamları yok.Dr.bilmiyor yada unutmuş olabilir,hatırlatmak istedim.
  Selam

 2. Hasan Mer dediki : Cevapla

  Metastaz (4 evre) yapmış hastayı kim kurtarıyor acaba…

  • Ali Aydın dediki : Cevapla

   Geçmiş olsun. Immınoloji artık onkoloji ile birlikte kanser tedavisinde etkinliği kanıtlanmış onkolog doktorlarcada kabul görmüş bir tedavi yöntemi. Bence bir araştırın. Hücresel seviyede kanserle mücadeleyi artıran bir işleyişi var. Zakkum temelli kanser tedavisi şeklinde araştırma yaparsanız internette ilgili yayınlara ulaşabiliyorsunuz. Google akademikde de nerium oleander kanser yazarak yayınlara erişebilirsiniz kolaylıkla. Bloglarda yazan bir sürü gelişigüzel yazıyı okumaktan çok bilimsel yayınları okuyalım daha iyi

 3. Caner dediki : Cevapla

  Arkadaşlar, uzun süre su içerek aç kalmanın kansere faydalarıyla ilgili ciddi bilimsel araştırmalar var. Buna sulu oruç da diyebiliriz. 12 saat aç kaldıktan sonra hücrelerde autophagy denen süreç başlıyor. Autophagy kelime anlamı olarak kendini yemek demek. Hücre kendi içindeki eskimiş elementleri toksinleri ve en güzeli kanserojen yapıları yiyor ve iç temizlik başlıyor. Açlık 16,20,24 saate kadar kolaylıkla çıkartılabiliyor. Su, şekersiz çay, bitki çayları serbest ama önemli olan sıfır kalori almak zira dışardan ufak bir enerji girişi autophagyi durduruyor. Vücudumuz uzun süre aç kalmaya uygun şekilde yaratılmış. Yağlarımıx bunun için var. Kesinlikle aç kalınca kaslarımız kaybolur diye düşünmeyin, yağ varken vücud kas yakmıyor ve hepimizde yeterince yağ var. Ayrıca insan ufak bir alışma devresinden sonra kendini gayet zinde hissediyor. Bu sulu oruç süresini günlerce uzatmak mümkün ve tansiyon, insülin direnci, mide rahatsızları ve neredeyse her hastalığa özellikle de kansere çözüm olabiliyor. Günde 6 kere yeyin hiç aç kalmayın yalanına inanmayın. Dayanabileceğiniz kadar açlığı uzatın. Fazla kilolarınızı verecek ve sağlığınıza kavuşacaksınız. Beslenmenizi de işlenmemiş doğal gıdalara çevirirseniz, karbonhidratları ve şekeri minimuma indirirseniz, doğal yağlar, kuruyemiş, yumurta, koyu yeşil sebzeleri bol tüketirseniz çok faydasını görürsünüz. Lütfen bunları araştırın hepsinin ciddi bilimsel çalışmalarla ispatlandığını göreceksiniz.

 4. Kazim alkaya dediki : Cevapla

  Benim sevdigimiz bir arkadasımız abimiz var asaği yukari 10 sene önce 6 ay ömrü var demislerdi doktorlar bu arkadas ßemoterapi kullanmadi ibrahim saraćoglunun otlarıyla kurleriyle hala yaßiyor gecenlerde sıcradigı bölgelerde biraz büyume olmus hic moralini bozmuyor şemo hala kullanmıyor senenin 8 ayinı ćok sevdiği kusadasinda gećiriyor tatilini hava olarakda fonksiyonu var diye düşünüyorum moral ve sevdiģi yerde yasam

 5. fatma musaoğlu dediki : Cevapla

  bence çok mantıklı.dr. aidin salih te ateşe müdahele edilmemeli ki,vücüd ancak 40 derece de hastalıkları eritiyor.baş ı serın tutmak lazım.sirkeli su mükemmel bu iş için.

 6. Alp dediki : Cevapla

  İyice araştırmadan bu tip insanlara gözü kara inanmamak lazım. Bu dr. hakkında ufak bir yazı..(http://gunceltip.blogspot.com.tr/…/umut-taciri-gorter.html). Bu yazılanlar dogru mu bilmiyorum.ama istatistiklerinin uygulamalarının bilimsel bir dayanağı olmadığına dair dava açılıp kaybettiği gerçek…Araştırmakta fayda var..

 7. ceylan elpe dediki : Cevapla

  Hocam ben üç yıldır kronik taşıyıcı hepatit b hastasıyım doktorlar sürekli dna testi yapıyorlar ama çoğu doktor hastalığı MIN ilerlediğini söylüyorlar aşırı terleme ateş yorgunluk isteksizlik var sizce bu hepatit c nin belirtisimi….

 8. Alaettin ATABEY dediki : Cevapla

  BENDE DİYORUMKİ kendinizce bilmeden sadece yorum yazmak için yazmayın .alman doktora inanıyorum bu konular hakkında rusyada doktorların vucuttaki butunünde kana sıcaklık vermek süreti ile kan içindeki mikropların öldürülebileceği düşünülmüş TEK BİR AYRINTI DİKKATLERDEN KAÇMAMIŞTIR.kana verilecek sıcaklık beyne zarar vermesiydi.şimdi eleştiren yorumculara bir sözüm olacak dunya üzerinde yetişmekte olan bütün nebatat ilaç yapımında kullanılmıyormu.kana mudahele neden başarılı olmasınki. saygılarımla …

 9. Sinan dediki : Cevapla

  Kanserle mücadelede yabanmersini ( blueberry) karadenizde yetişen yöresel ismi likapa
  Taze günde 500 grm veya
  Şekersiz katkısız taneli marmelat 420 gramlık kavanoz 1 günde bitirilecek

  Kan değerlerini yükseltir
  Kanser hücrelerinin hızlı çoğalmasını yavaşlatır belirli zaman sonra durdurur

 10. Jes dediki : Cevapla

  3.5 sene önce annemi glioblastoma beyin tumorunden kaybettik ziya hocanın anvirzel aşılarını kullanmak istemiştik ama kendisi artık yeni hasta kabuletmiyordu 90 yaşındaymış ailesi de bırakmasını istiyormuş sadece yurtdisindan alinabilirmis ama onda da dozaj ayarlamak sorun olacaktı cesaret edemedik ama bence kemoterapi asla almadan alman doktorun kliniğinde tedavi görmek en mantıklısı …insanları deney faresi gibi kullanıyor geleneksel tip yöntemleri 🙁 hele ki üniversite hastanelerini asla önermem özelinde kapısından bile geçmeyin en temizi devlet hastaneleri

 11. SEDAT dediki : Cevapla

  80’li yıllarda zakkum yaprağının kaynatılıp içilmesinin kansere deva olacağı haberi yaygınlaşınca, yüzlerce insanın zehirlenip bazılarının kaybedildiği ülke burası. Hiçbir bilimsel ortamda çalışma olmadan, miktarları belirlenmemiş kimyasal maddeleri kullanmayınız… Bakın ön yargı değil bizimkisi. Birşeye yaradığını iddia ettiği madde için başvuru yapılır, bilimsel çalışmaları yapılır, doğruysa onaylanıp dünyaya sunulur. Bu işin bir kuralı vardır…

  • siz haberi okumadan yorum yapmissiniz, Doktor alman ve almanyada klinigi var…

  • cevdeto dediki : Cevapla

   Türkiye burası ziya hocayı bir öldürmedikleri kalmıştı.
   şimdi ise onun ilaçlarını biz milyonlarca lira ödeyerek alıyoruz hastalarımıza amerikadan. şimdilerde bir kırmızı reishi mantarı çıktı hastalarda var vücüdundaki değişiklikleri gideren ibareler var şu an için fakat hala doktorlar ilginç bir şekilde önermemeye devam ediyorlar çok azda olsa ccesaretli lerivar onlarada tebrikler

  • Ali Aydın dediki : Cevapla

   sorun şurda, 1980 lerde yaşananlar orda kaldı. yaklaşık kırk yıl geçmiş, şimdi insanlar tüp bebekten çocuk sahibi oluyor. zakkum neryum oliandır diye geçiyo sizde araştırın okuyun. devir internet devri artık herşey elinizin altında. vücut ateşi ile burda bahsi geçen ateş farklı şeyler. burda alman doktor tumor olan yerde ateşin yükselmesinden söz ediyor

 12. ibrahim f dediki : Cevapla

  Çok şükür ara sıra yorulmaya; yeni arabanın motorunu açma misali sınırlarımı uygulamaya bayılırım. Yok yere hiç olmazsa bir yerden bir yere giderken koşarak. Bu arada ramazan dahi bir metabolik esneme ve egzersiz gibidir.

 13. Mesut Yücetürk dediki : Cevapla

  Arkadaşlar, ben geçenlerde hastalanmıştım(garib+sinizüt) hastalığın ilk belirtilerini gösterdiği akşam sıcak su dolu küvete girdim. Şofben 55 dereceye ayarlı idi. Ama küvete girdiğimdeki suyun ısısını bilmiyorum. Lakin 15-20 dakika içinde deri kızarmaya başlıyor. Zaten daha fazlada dayanamıyor sunuz. Yatmadan bir kaç saat önce birkaç sefer elma sirkesi ile gargara yaptım. Çünkü boğazım çok kötü şekilde balgam toplamıştı. Sabaha kadar hem boğazımdaki balgam hem sinüslerin boşalmıştı. Sabah kahvaltıdan önce tekrar bir sıcak küvete yattım. Tabii banyodan sonra hem altıma hem üstüme havlu ve benzeri örtü ile örttüm. 15-20 dakika kadar müthiş ter atıyorsunuz. 2-3 gün içinde hem boğazım hem de sinüslerin temizlenmiş hem de dinçleşmiştim. Tavsiye ederim. Çünkü Allah bu vücûd denen muazzam yapıyı kendini tedavi edecek, düşmanlarla savaşacak ve onları yenecek şekilde yaratmış,dizayn etmiştir. Yeterki ona dışardan destek verelim. Mesela zencefil.Her hastalandığımızda doktora koşmayalım. Herkes kendinin doktoru olmalıdır.Ve mümkün olduğunca ilaçlardan uzak duralım. Sağlıklı ve huzurlu bir hayat dilerim herkese.

 14. Fatih Turan dediki : Cevapla

  Haberde geçen internet sitesini inceleyince vücudun ateş yapması ve hiperterminin aynı olmadığını gördüm. Zakkumla ilgili internette bir dolu bilgi var. Ziya hocanın sayfasında yazanlarda vücut ısısı artıyor diyor. Ama uygulanan tarihler 30 yıl önceye kadar gidiyor. Ziya hoca zaten patent almış. Anvirzel diye amerikadan satışa bile çıkmış ilaç. Bisürü de bilimsel çalışma var hangi kansere iyi geliyor diye. Bence bilip bilmeden kullanmayın herseyi araştırın internet var

 15. Harun dediki : Cevapla

  Rahmetli Aydın Salih hanımefendi bu konuda çok detaylı bir kitap hazırladı “Gerçek Tıp” ..

  vücudu açlık ve ateşle tedavi ediyorlar
  Fakat iki tedavi bir arada uygun görülmüyor.

  Ben bizzat yasayanlardanim şiddetle tavsiye ederim. Modern tıp bizim üzerimizden para kazanmak için kurulmuş bir düzen kardeşlerim.
  Ne varsa kadim olanda. Fıtri olanda..
  Allah hepinize şifa versin.

 16. Yasemin dediki : Cevapla

  Çocuklar küçükken ateşlerini düşürdük hep. Şimdi nasıl düzeltebiliriz, ateşin tekrar çıkmasını nasıl sağlayabiliriz acaba

 17. Aysegül Ince dediki : Cevapla

  Ben haberi yeni gördüm ve alman sitelerinde arattim.. Haberi yapan gazeteci mi bilmiyorum fakat Dr:Robert Gorter hakkindaki bu haberin dogru oldugu kesin.

 18. Efe dediki : Cevapla

  Bir yakınımım hastalığı çok ilerlemişti tıbben yapacak bişey kalmamıştı artık sonra mersinden bir aktarcı ilaç yaptı şuan doktorlarda hayret ediyorlar durumu çok iyi çok şükür. İhtiyacı olan mersine bi uğrasın

 19. sabriye dediki : Cevapla

  nolur yardım edın abım kanser bıanda cıktı ve 4.evre dedıler ve 2 ıle 4 ay arası omur verdıler ve hergun daha kotuye gıdıyor akcıgerı bronsları sarmıs kemıklerı artık nefes zor alıyor cok agrıları var nolur yardım edın olmesını ıstemıyoruz

  • CANAN İÇER dediki : Cevapla

   Çocukluk arkadaşıma 6 ay sonra ölecek demiş doktor,,eşiyle köye gittiler,,,,,,,,,Gün aşırı D vit içirdi eşi,,,,karbonat ve eczaneden Ğümüş suyu da al içir dedim,,,,,,,şimdi tek başına dolaşıyormuş ve çok iyiymiş,,,,Kan değerleri çok iyi çıkmış,,,,,Aynılarını YAPIN……

   • CANAN İÇER dediki : Cevapla

    GÜN AŞIRI ,1 TANE D VİT AMPULDEN ,,,15 TANE İÇİRMİŞ EŞİ…….1 ÇAY KAŞIĞI KARBONATI ,BİR SU BARDAĞI SUDA ERİTİP İÇİRİN ,,BİRDEN FAZLASI EVLA HASTALIKTA……….

    • CANAN İÇER dediki : Cevapla

     İYİLEŞECEK ,,,ALLAH ‘IN İZNİYLE ,,,,KORKMAYIN ,,,,,UYGULAYIN GÖRÜN ,,,,,,,,ARKADAŞIM ŞU ARALAR ÇOK İYİ,,,ONA DA ÖLECEK ,,,DEDİLER ,,,,ÖLMEDİ ,,,,,,,,,,,,ABİNİZ DE ,ÖLMEYECEK,,,,YAPARSANIZ YAPILANLARI

    • Nur Baysal dediki : Cevapla

     Canan hanım gümüş suyu da tavsiye etmişsiniz üstte. O nasıl birşey, nasıl satılıyor ve nasıl, ne kadar kullanılacak? Onu da eklerseniz iyi olur diye düşünüyorum! Şimdiden teşekkürler!

     • cevdeto dediki :

      gano derma kabsülleri var onuda deneyiniz fayda olacağını adım gibi eminim bu raamazanda oruç bile tuttu resimleri var bende yüzündeki siğil gibi bişe varmış o bile gitmiş ben bile bişem olmadığı halde kullanmaya başladım

  • özlem kutlu dediki : Cevapla

   babamda ileri derecede rahatsız doktorlar kemoterapi dahi uygulamadılar. biz 15 gündür edremitli bir kimyagerin ekstraktlarını kullanmaya başladık bir arkadaşımın anneside kullandı akciğer kanseriydi.şuan %80 temizlenmiş durumdalar.babamın genel gidişatı şuan çok iyi.kimyagerin adı faruk durukan internetten sizde bir okuyun.tavsiye ederim

  • özlem dediki : Cevapla

   Merhaba Allah bütün hastalara şafi ismiyle şifasını versin geçmiş olsun balıkesir edremitte faruk durukan isimli bilim adamı var gidebilirseniz gidin bütün tetkikleri alarak yada sayfasından ulaşın face book sayfası ihmal etmeyin lütfen Allah iyilik versin inşallah..

  • 100ppm gümüs suyu cok iyi geliyormus, deneyin hic bir yan etkisi yok..

 20. Fatih oztekin dediki : Cevapla

  Herkese merhaba, yaziyi ve yapilan yorumlari ilgiyle okudum. Bahsedilen tedavi yontemi hipertermi yeni bir yontem olmamakla birlikte pek cok otorite yeni olana uzak kalmak bilineni uygulamaj istediginden olsa gerek uygulanmiyor ancak Amerikada bagimsiz laboratuarlarda yapilan bircok deney sonuclari makale olarak yayimlanmistir bu makakalelere gore de yukarida anlatildigi gibi kanser hucreleri uzerinde yikici etkisi olmaktadir. Turkiyede bu yontemi prof.dr. Bulent Berkerda Istanbul Yildiz da bulunan kliginide uygulamaktadir, kendisi ile irtibata gecerek detayli bilgi alabilirsiniz benim babam da kendisinin hastasi idi Allah cumle kanser tedavusi goren hastalarimiza yardim etsin.

 21. Yasemin dediki : Cevapla

  Biz babamızı 6 yıl once kaybettik babam tiroid kanserliydi bız fark etiğimizde cok gectı zakkum hoca bıze ıgne tedavı verdı uzun sure 6 yıl yasattık babamızı ılacı bıtmıstı gelene kadar bır hafta gectı bız babamızı o sırada kaybettık.bunu yasayan bırı olarak verdıgın tedavı ıyıydı yasamaz dedıklerı babamı 6 yıl yasattık.türkiyede elimizin tersıyle ittiklerimiz suan dünyada araştırmalarına önem verıyor.

 22. Hoşnaz çöltekin dediki : Cevapla

  Gerçekse bu tıpta çığır açar.Kurulu düzen izin verirse tabi.

 23. Pervin dediki : Cevapla

  Ziya bey de babama ateşlenirsen kurtulursun demişti,bütün gece bekledik ateşlenmeyince umudumuz kalmamıştı. Maalesef kaybettik.Nur içinde yatsın canım babam.

 24. saba dediki : Cevapla

  Keşke bu tedavi yöntemini daha önce bilseydim. Çok mantıklı görünüyor.

 25. rojda dediki : Cevapla

  mrb sevgili yorumcular aslindan bir cok hastaligin tedavisi icindedir sorunun yane dogal seylerle beslenmek veya ne bilim her gun taze ekmek yapip yemek veya isirgan otunu degerlendirmek ya kaynatip icerek yada pres yaparak buna benzer binlerce bilmedigimiz ama kendi kendinizi evinizde tedavi edecek cok alternatif vardir, misal pakistanin o taraflarda kanser cok dusuk derece denecek kadar azdir nedenmi taze ekmek yedikleri icin tip ne yapiyor b 12 dediginiz sey nedir bugdayin misal kabugundan sundan bundan bir seyler uretip piyasaya ilac diye sunmak degilmi, madem öyle bugdayin bu gun kabugunu niye aliniyor diye soran yok yane demek istedigim saglikli beslenin kirsalda beslenin kendi uretiginizi yiyin trafikte uzak oturun derken ömrunuz biraz daha uzar benim nenem dayim amcam vsvs hepsi 100 civari yasadi kimisi cogu hatta yuz ustu, ne yediler kendi yaydiklari ayrani icip tere yagini tuketi taze ekmek bol tuketi, sebze meyvesini kendisi ureti tuketi, buna benzer cok sey sud direk koyun inekten geldi mideye indi yogurt yine ayni ama simdi öylemi bu yuzden kanser baya yaygin,

 26. Erol dediki : Cevapla

  Yıllar önce Zakkumcu tabiriyle Dr.Ziya Beyin Zakkumdan elde ettiği usare bir arkadaşımızın yengesinin yakalandığı göğüs kanserinin iyileşmesini sağlamıştı.Zakkum usaresini vücuduna şırınga ettikten sonra vücut ateşi dayanılmaz derecede yükseliyordu.Sonuçta tamamen iyileşti.Dokturumuzu topa tutan meslektaşları sanırım Kanser Hastalarından çok büyük getiri elde ettikleri için olsa gerek,bu türden tedavi yöntemlerini şarlatanlık olarak değerlendirip,Dr.Ziya beye dava açmak üzere hareket ettikleri dönemde,doktor Ziya bey kurtuluşu ABD’ye gitmekte buldu.Şimdi ABD hükümetinin ona tanıdığı çalışma ortamında ve verdiği destekle ilgili alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

 27. Ümit Okay Aytekin dediki : Cevapla

  Akciğerinden rahatsızlanan babam akşam üzeri saat 16.00 sularında her gün ateşleniyordu (39-40 derece). Rahatsızlığının belirtilerinden biri ateşti. Üç ay dedi doktor çok çabaladık fayda etmedi. Nur içinde yatsın.

 28. Robin dediki : Cevapla

  Ulkemde akli basinda insan bulmak gercekten cok zor , arada bir tane cikinca pirlanta gibi duruyor..Yorum cok iyi (y)

 29. Cengiz pehlivan dediki : Cevapla

  Ayrıca benim annem de kolon kanseri ydi. Karaciğere metastaz yapmisti. Ablam karaciğere lokal olarak isrgan otunu kaynatip pres yapıyordu ve inanılmaz bir şekilde 6 ayda iyileşmisti…

 30. Cengiz pehlivan dediki : Cevapla

  Nedense eğitimli olsun olmasin bazi insanlarimiz standart dişi bir yöntem gördüklerinde hemen on yargili davranip reddine yeltenirler. Bu nazil bir güruh tur .. Ben tabir edemeyeceğim.

 31. yusuf çelik dediki : Cevapla

  zakkumcu doktor o tarihten sonra A B D de yaşamaya başladı çalışmalarını orada devam ettiriyor .A B D bu türden bilim adamlaranı kendi özel amaçları için kullandıkları bilinen bir gerçektir,zamanı gelince aldıkları bilgleri kendi ülke çıkarları için değerlendirirler ,bir çok bilimsel çalışmayı gizli yürüttükleri bilgiyi pazarlayacakları zamana kadar bekledikleri bir vakıadır.

 32. Abdurrahman Atalar dediki : Cevapla

  Buradan çıkardığım sonuca göre; Uzun süre bilgisayar kullanan kişinin de Vücudu radyasyon ile ısınır. Sonucunda da vücudunu kansere karşı dirençlendirmiş(güçlendirmiş)oluyor. Ne dersiniz ?

 33. sevgi demir dediki : Cevapla

  Mantıklı. Yıllar önce zakkumcu ziya özelde bastıra bastıra hastanın ateşi 39 a kadar çıkmalı demişti. Biz anlamamıştık tabi sebebini

Yeni Soluk
YUKARI