• Yeni Soluk
  • Yeni Soluk

Hakan Şükür ve Arif Erdem’in yaklaşık 3 bin kişiyle birlikte aidatlar gerekçe gösterilerek ihraç edilmesi sonrası kulübün eski yöneticileri açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’da yaşanan Hakan Şükür ve Arif Erdem krizi sonrası dün aidatlar gerekçe gösterilerek iki isim de ihraç edildi.

Hürriyet’in haberine göre, Galatasaray eski başkanı Faruk Süren ile eski yönetici Semih Haznedaroğlu, ihraç kararına ilişkin açıklamada bulundu.

SÜREN: Aslında yapılacak fazla bir yorum yok. Galatasaray Yönetim Kurulu, kulüp tüzüğünün gereklerini yerine getirdi. Aslında olay buraya gelmeden daha önce de yerine getirebilirlerdi. Camia içinde hiç polemik yaratmadan bu maddeyi uygulayabilirlerdi.

HAZNEDAROĞLU: Hakan Şükür ve Arif Erdem Türk futboluna ve Galatasaray’a uzun yıllar hizmet etmiş sporcular. Galatasaray Genel Kurul üyeleri hisleriyle hareket edip vefa göstermek istemiştir. Ancak Hakan Şükür ve Arif Erdem’in siyasi görüşleri ortadadır. Siyasi görüşleri büyük bir talihsizliktir ve hemfikir olmak mümkün değildir. Yönetim kurulunun doğru ve isabetli bir karar aldığını düşünüyorum. Olaylara realist bir şekilde yaklaşmak gereklidir ve gereği yapılmıştır.Yeni Soluk
YUKARI
Assign a menu in the Left Menu options.