• Yeni Soluk
  • Yeni Soluk
Erkeğin uçkuru kadının günahı olamaz

Türkiye’de değişmeyen bir algı var bazı geri zihniyetlerce başka insanlara empoze etmeye çalışılan.

Kadın süslenmemeli giyinmemeli özgür olmamalı konuşmamalı yani kadın var olup aslında varlığını kimseye hissettirmemeli çünkü sözüm ona günah.

Kadının sınırları olmalı erkeği ne derse onu yapmalı onu giymeli yani köle misali hayvan misali güdülmeli.

Bazı kendilerini üst düzey gören zihniyetlerde kadın süslenirse kendini beğendirmeye çalışırsa ya da şöyle diyeyim kadın süslenip dışarı çıkar ve o kadına kaç kişinin nefsi kalkarsa kadın o kadar adamla zina yapmış oluyormuş.

Ha dip not nefsi kalkan zina yapmış olmuyor da kadın zina yapıyormuş ya bu nasıl bir zihniyetse kendi uçkurunun günahını başkasına yüklemeye çalışıyor anlamak inanın zor.

Son yılların modası diyelim siyasetin kadın bedeni üzerinde oynaması bana göre sokaklarda ki beyni uçkurunda olan cahillere pirim vermesinden başka bir şey değil.

Kendini bu konuda bilgili sanan zihniyetlerden cesaret alarak dışarıda ki kadının şort giymesinden saçından başından rahatsız olan geri beyinler bir kendine gelmeliler.

Kadın ister şort giysin isterse tesettür giysin zihni bozuk uçkuru açık beyinler için hiç bir şey değişmiyor.

Erkeğin uçkuru düğüm tutmazsa kadın kendini toprağa gömsün bazı beyinler toprağa gömülen kadın için bile kendine fantezi yaratabiliyor sonrada adı kadınlar erkeği günaha sokuyor oluyor.

Beyler şunu asla unutmayın hiçbir kadın erkeklere kendilerini beğendirmek için giyinmiyor kadınlar kendileri için süslenir kadınlar kendi özgüvenleri için giyinirler süslenirler yani kendinizi bu kadar yukarda görmeyin hiçbir kadın erkek odaklı yaşamıyor bunu böyle düşünüyorsanız oda sizin egonuz diyelim.

Kadınlar nefisleri nasıl sağlamsa sizde nefsinizi bir budayın yoksa kadında da erkek de olduğu kadar nefis var ama hiçbir kadın bu adam beni günaha sokuyor muhabbetlerine girmez ya da şu adam ne giyiyor algısıyla erkeği yargılamaz.

Bazı zihniyetler ne kadar kendini parçalasa da uçkurları elinde gezse de kadının neyi günah neyi sevap bunu yargılamak erkeğe düşmez.

Erkeklikle adamlığı ayırt edemeyen zihniyetlerin uçkurlarının günahı kadına yüklenemez.

Yani efendim erkeğin uçkuru kadının günahı olamaz.

Yeni Soluk
YUKARI
Assign a menu in the Left Menu options.