• Yeni Soluk
  • Yeni Soluk

CHP üyesi ve eski CHP Bağcılar Belediye Meclis üyesi Muzaffer Yedigöl’ün oğlu Umut Yedigöl trafik kazadı geçirdi, CHP’li Başkan sahip çıkmadı!

Eski CHP Bağcılar Belediye Meclis üyesi Muzaffer Yedigöl’ün oğlu Umut Yedigöl motorsiklet ile kaza geçirdi. Yedigöl, Bakırköy Devlet Hastanesine kaldırdı. Devlet hastanesinde iki gün gözlem altında tutulan Umut Yedigöl’ün hastanedeki yoğunluk sebepli ilgisiz bakımından kaygılanan CHP üyesi baba Muzaffer Yedigöl, CHP’li Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nu aradı. Kerimoğlu’nun, Yedigöl’ün telefonuna çıkmaması üzerine mesaj ile bilgilendirdi, ancak CHP’li Kerimoğlu ne mesaja cevap verdi ne de geri aradı!

CHP’Lİ ÜYENİN İMDADINA AKP’Lİ BAŞKAN YETİŞTİ

yenisoluk.com’un edindiği bilgilere göre, CHP’li Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun ilgilenmediği CHP’li üyeye AKP’li Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı sahip çıktı. Çağrıcı, CHP’li Muzaffer Yedigöl’e geri dönerek oğlu Umut Yedigöl’ün daha iyi şartlarda tedavi olmasına vesile oldu. CHP’li Yedigöl ise CHP lideri Kılıçdaroğlu’na durumu anlatan bir mesaj gönderdi ve sordu; “Sayın Genel Başkanım, biz üyesi olduğumuz ve emek verdiğimiz partinin belediye başkanından ilgi alaka göremezken nasıl iktidar olacağız?”

KILIÇDAROĞLU’NDAN JET CEVAP: “SOL 80 SONRASI BÜYÜK EREZYONA UĞRADI…”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’li Muzaffer Yedigöl’e zaman geçirmeden geri dönüş yaptı. Kılıçdaroğlu yazdığı mesajda “Sol kültür maalesef 80 sonrası büyük bir erezyona uğradı… Umarım hep birlikte aşarız…” ifadelerine yer verdi.

İŞTE YEDİGÖL VE KILIÇDAROĞLU ARASINDAKİ MESAJLAŞMANIN TAMAMI

Muzaffer Yedigöl:

“Sayın genel başkanım bağcılar beldiyesi 5.dönem meclis üyesi kuyumcu esnaf derneği başkanı Ve cumartesi insanı Muzaffer yedigöl pazartesi akşamı oğlum motor kazası yaptı.Ambulans la bakırköy devlete kaldırmışlar. İki gün acil gözlemde tutup tedavisini doktorlar yapmaya çalıştı. Çok yoğun ve içler acısı devlet hastanesi, oğlumun tedavisini yapmaya çalıştım. Dün dayanamadım bakırköy beldiye başkanı bülent kerimoğlu’nu aradım. Telefonumu açmadı bende mesajla başkan oğlum motorsiklet kazası yaptı çok yoğun iki gündür , hastanedeyim bana yardımcı olursan sevinirim dedim. Ve çaresizlikten bağcılar beldiye başkanı aradım lokman çağrıcı telefonumu meşkule aldı. Ve beş dakka sonra beni aradı sıkıntımı söyledim beni ruh sinir hastanesi başhekimini arayorum git yardımcı olur. Gitim sekreterine söyledim misafirleri olmasına rağmen beni kabul edip ilgilendi. Bülent bey ne aradı nede ilgilendi ve bakırkoy devlete alıp adil emcan başkan katkılarıyla yedikule göğüs hastanesine yatırdık. Sayın genel başkanım siyasete emek vermiş biri olarak kendi beldiyelerimizden ilgi alaka görmezken biz nasıl iktidar olacağız . Lütfen halka yüzünü dönen temsilcileri istiyoruz.”

Kemal Kılıçdaroğlu:

“Önce geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum…
Moralinizi bozmayın… Hep birlikte aksaklıkları gidermek için mücadele edeceğiz…
Umarım oğlunuzun durumu iyidir…
Sol kültür maalesef 80 sonrası büyük bir erezyona uğradı…

Umarım hep birlikte aşarız…

Yedigöl ailesine selam ve saygılar”

KERİMOĞLU DAHA SONRA GERİ DÖNDÜ AMA…

CHP’li Bülent Kerimoğlu daha sonra CHP’li Muzaffer Yedigöl’ü arayarak konu ile ilgileneceğini bildirdi. Ancak Yedigöl’ün ifadesine göre daha sonra ne aradı ne de sordu…

muzaffer-yedigolYeni Soluk
YUKARI
Assign a menu in the Left Menu options.